BaseBuilder Zombi Menu [PREMİUM] // CSYardim.COM

15 Tem 2016
477
1
18
İzmir
www.csyardim.com
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] EMEK HIRSIZLIĞI YAPMAYALIM [/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]BİR TEŞEKKÜRÜ HOR GÖRMEYİN[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]
[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Adı:[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] [/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Basebuilder (/bb) menu [/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Versiyon:[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] 1[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif].1[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Author: [size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Anılcan[/font][/font][/size][/font][/size]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Bir Zamanların Zombi Efsanesi olan Godlike's Gaming'in (Bizim) Kullandığı BBMenu.
[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Cvar Komutları:[/font]

Kod:
say /bbmenu ( İnsan ve Zombiye Özel Menü'yü Açar... )

[/font]

View hidden content is available for registered users!

[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][attachment=201][/font][/font][/size]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][attachment=204][/font]
[/font][/size]

Ekli dosyalar

• BBMENU-Models.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 832
  • csyardimbbmenu.rar
    6.4 KB · Görüntüleme: 818

nasar55100

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağu 2016
69
0
0
15 | Burdur
Cvp: CSYardim.COM // BaseBuilder Zombi Menu [PREMİUM]

Specificity' Alıntı:
[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Adı:[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] [/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Basebuilder (/bb) menu [/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Versiyon:[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] 1[/font][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif].1[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Plugin Author:  [size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Anılcan[/font][/font][/size][/font][/size]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Bir Zamanların Zombi Efsanesi olan Godlike's Gaming'in Kullandığı BBMenu.
[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Cvar Komutları:[/font]

Kod:
say /bbmenu ( İnsan ve Zombiye Özel Menü'yü Açar... )

SERVERİNE YÜKLEYEN ARKADAŞ SS ATSIN EKLEYELİM

[/font]

View hidden content is available for registered users!

[/font]

nasar55100

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağu 2016
69
0
0
15 | Burdur
RE: CSYardim.COM // BaseBuilder Zombi Menu [PREMİUM]

Godlikes bunu ilk başlarda kullanıyordu sonradan güncelleştirdi suan bunda hiç bişe yok denemek için kendi serverime kurdum yanlıs google da veya buradada olsn daha güzel bbmenu ler var genede siz bilirsiniz

LSR

Üye
Yönetici
Administrator
16 Tem 2016
166
19
18
59 | Tekirdağ
RE: CSYardim.COM // BaseBuilder Zombi Menu [PREMİUM]

@nasar55100 Yanlış biliyorsun godlikede hep bu menu vardı
Özel Silahlar,İnsan modelleri vs alabiliyorsun bunda.